INSERT INTO sites(host) VALUES('rtklive.com') 1045: Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO) rtklive.com Estimated Worth $161,161 - MYIP.NET Website Information
Welcome to MyIP.net!
 Set MYIP as homepage      

  
           

Web Page Information

Title:
Meta Description:
Meta Keywords:
sponsored links:
Links:
Images:
Age:
sponsored links:

Traffic and Estimation

Traffic:
Estimation:

Website Ranks

Alexa Rank:
Google Page Rank:
Sogou Rank:
Baidu Cache:

Search Engine Indexed

Search EngineIndexedLinks
 Google:
 Bing:
 Yahoo!:
 Baidu:
 Sogou:
 Youdao:
 Soso:

Server Data

Web Server:
IP address:    
Location:

Registry information

Registrant:
Email:
ICANN Registrar:
Created:
Updated:
Expires:
Status:
Name Server:
Whois Server:

Alexa Rank and trends

Traffic: Today One Week Avg. Three Mon. Avg.
Rank:
PV:
Unique IP:

More ranks in the world

Users from these countries/regions

Where people go on this site

Alexa Charts

Alexa Reach and Rank

Whois data

Who is rtklive.com at com.whois-servers.net

Domain Name: RTKLIVE.COM

Registry Domain ID: 84099163_DOMAIN_COM-VRSN

Registrar WHOIS Server: whois.godaddy.com

Registrar URL: http://www.godaddy.com

Updated Date: 2015-04-17T01:56:37Z

Creation Date: 2002-03-01T17:20:49Z

Registry Expiry Date: 2018-03-01T17:20:49Z

Registrar: GoDaddy.com, LLC

Registrar IANA ID: 146

Registrar Abuse Contact Email: abuse

Registrar Abuse Contact Phone: 480-624-2505

Domain Status: clientDeleteProhibited https://icann.org/epp#clientDeleteProhibited

Domain Status: clientRenewProhibited https://icann.org/epp#clientRenewProhibited

Domain Status: clientTransferProhibited https://icann.org/epp#clientTransferProhibited

Domain Status: clientUpdateProhibited https://icann.org/epp#clientUpdateProhibited

Name Server: kate.ns.cloudflare.com

Name Server: sam.ns.cloudflare.com

DNSSEC: unsigned

URL of the ICANN Whois Inaccuracy Complaint Form: https://www.icann.org/wicf/

>>> Last update of whois database: 2017-09-07T06:25:41Z <<<For more information on Whois status codes, please visit https://icann.org/eppNOTICE:
The expiration date displayed in this record is the date the

registrar's sponsorship of the domain name registration in the registry is

currently set to expire. This date does not necessarily reflect the expiration

date of the domain name registrant's agreement with the sponsoring

registrar. Users may consult the sponsoring registrar's Whois database to

view the registrar's reported date of expiration for this registration.TERMS OF USE:
You are not authorized to access or query our Whois

database through the use of electronic processes that are high-volume and

automated except as reasonably necessary to register domain names or

modify existing registrations; the Data in VeriSign Global Registry

Services' ("VeriSign") Whois database is provided by VeriSign for

information purposes only, and to assist persons in obtaining information

about or related to a domain name registration record. VeriSign does not

guarantee its accuracy. By submitting a Whois query, you agree to abide

by the following terms of use: You agree that you may use this Data only

for lawful purposes and that under no circumstances will you use this Data

to:
(1) allow, enable, or otherwise support the transmission of mass

unsolicited, commercial advertising or solicitations via e-mail, telephone,

or facsimile; or (2) enable high volume, automated, electronic processes

that apply to VeriSign (or its computer systems). The compilation,

repackaging, dissemination or other use of this Data is expressly

prohibited without the prior written consent of VeriSign. You agree not to

use electronic processes that are automated and high-volume to access or

query the Whois database except as reasonably necessary to register

domain names or modify existing registrations. VeriSign reserves the right

to restrict your access to the Whois database in its sole discretion to ensure

operational stability. VeriSign may restrict or terminate your access to the

Whois database for failure to abide by these terms of use. VeriSign

reserves the right to modify these terms at any time.The Registry database contains ONLY .COM, .NET, .EDU domains and

Registrars.

Front Page Thumbnail

sponsored links:

Front Page Loading Time

Keyword Hits (Biger,better)

Other TLDs of rtklive

TLDs Created Expires Registered
.com
.net
.org
.cn
.com.cn
.asia
.mobi

Similar Websites

More...

Search Engine Spider Emulation

Title:RTKLive
Description:Portali Zyrtar i Radio Televizionit te Kosoves.
Keywords:RTK, RTKLive, RTK1, Radio Kosova, RTKStream
Body:
RTKLive
AL
EN
SR
BS
TR
RO
AKTUALE
SPORT
NACIONALE
KRONIKA E ZEZË
EKONOMI
KULTURË
Intervista
Libër Ide
Rajoni
Shëndetësi
Magazina
Lifestylespan
Kuriozitete
Kuzhina
Mbarëshqiptare
Botaspan
Histori
Tech
Auto
Opinionet e Janosh Bugajskit
Intervista
Libër Ide
Rajoni
Magazina
Lifestylespan
Kuriozitete
Mbarëshqiptare
Bota
Histori
Tech
Auto
Shëndetësi
Kuzhina
Opinionet e Janosh Bugajskit
RTKLive
TOP LAJMET
VIDEO- Pacolli: Do të jem konstruktiv, LDK e VV kanë 10 ditë afat
LDK i reagon Pacollit për ultimatumin 10 ditësh
VIDEO- Për përdhosjen e flamurit flasin sociologët
VIDEO- Kosova sivjet më pak grurë
VIDEO- Rrëzohet objekti që mendohej t`i jepej në shfrytëzim BHK-së
TË FUNDIT
Aktuale
PAN thotë se institucionet e reja bëhen në fund të javës së ardhshme
Drashkoviq: Mos e gëneni popullin se Kosova nuk është e pavarur!
Deri të dielën mot shumë i ngrohtë
Gjykata dënon me nga 250 euro gjobë 11 serbët dhe rusët e ndaluar dje
VIDEO- O’Conell: PolitikanĂ«t tĂ« jenĂ« tĂ« pĂ«rgjegjshĂ«m
Nacionale
Vihet gurthemeli i Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në Gjakovë
Mbi 350 mijë dollarë donacion për shëndetësinë në Mitrovicë
GIZ-i Gjerman mbështet Komunën e Lipjanit
Asfaltohen 7 rrugica në fshatin Doganaj
Nesër shënohet 10 gushti-Dita e dëshmorëve të Kaçanikut
Sport
Interi zyrtarizon transferimin e Dalbert
Kukeli transferohet te Sioni
Roma në Spanjë për turneun e dytë miqësor
Rafael Marquez në listën e sanksioneve të SHBA-ve
Zyrtare: Benassi transferohet te Fiorentina
Video
Regjisori Paul Haggis, i fascinuar me Kosovën
LAJME 19:30 (19.07.2017)
Mysafiri i MĂ«ngjesit Petrit Ibraj
Mirëmëmgjesi Kosovë - Drejtpërdrejt Rina Krasniqi
Mysafiri i MĂ«ngjesit Hysen Sogojeva
TË REKOMANDUARA
Aktuale
Gjykata dënon me nga 250 euro gjobë 11 serbët dhe rusët e ndaluar dje
Ekskluzive: Pacolli hedh hapin e parë, nuk e mbaj të bllokuar vendin
Aktuale
AnalistĂ«t: S’ka vullnet politik pĂ«r dalje nga kriza
Aktuale
Banorët e Hades: Nuk i lëshojmë shtëpitë pa plotësimin e kushteve
Aktuale
Mungesa e aktivitetit fizik ndikon në obozitet
Aktuale
Sport
Interi zyrtarizon transferimin e Dalbert
Postuar 23:27 / 09.08.2017
Interi zyrtarizon transferimin e Dalbert
Kukeli transferohet te Sioni
Roma në Spanjë për turneun e dytë miqësor
Rafael Marquez në listën e sanksioneve të SHBA-ve
Zyrtare: Benassi transferohet te Fiorentina
Ventura drejton Italinë deri në 2020
Nacionale
Vihet gurthemeli i Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në Gjakovë
Vihet gurthemeli i Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në Gjakovë
Mbi 350 mijë dollarë donacion për shëndetësinë në Mitrovicë
GIZ-i Gjerman mbështet Komunën e Lipjanit
Asfaltohen 7 rrugica në fshatin Doganaj
Nisin punimet për rregullimin e rrugës Nagavc-Celinë
Mbarëshqiptare
Franca kthen 30 azilkërkues shqiptarë
Franca kthen 30 azilkërkues shqiptarë
Tillerson uron Ramën: Thelloni reformat, pastroni administratën
Pezullohen hetimet “mbetjet nga Italia”
Zjarri "djeg" edhe Emergjencat Civile
Fitorja e PS-së në Tiranë, zbulohet letra e Veliajt: Më e mira na pret
Rajoni
Tensione në Kuvendin e Maqedonisë për shkarkimin e Prokurorit
Tensione në Kuvendin e Maqedonisë për shkarkimin e Prokurorit
Antikorrupsioni hesht lidhur me kërkesën e VMRO-së
Temperaturat e larta në Maqedoni rrezik për bagëtinë
Trajanovski përsëri kandidon për Shkupin
Vulin: Sa të jetë Vuçiq kryetar, Serbia nuk do të jetë në NATO
Ekonomi
Rusinovci: Bujqësia duhet të jetë prioritet i qeverisë së Kosovës
Postuar 23:18 / 09.08.2017
Antraksi, Panariti fajëson barinjtë
Swiss, me rekord të ri të numrit të pasagjerëve
Vehapi: Fermerët, meritor për zhvillimin e bujqësisë në Rahovec
Euronews shkruan për pasuritë nënujore të Shqipërisë
Shpronësimi i kushtëzuar në Shipitullë
Bota
Qeveria amerikane u shpall luftë informatorëve
Rusia shpreson në përmbajtjen e ShBA-ve ndaj Koresë së Veriut
Demonstruesit bllokuan Mumbain
Turnbull: Konflikti me Korenë e Veriut do të ishte shkatërrimtar
Trafikantët mbysin 50 emigrantë në det
Kronikë e Zezë
Autobusi i trafikut urban aksidentohet me një veturë
Aksident në Elbasan, 3 të plagosur
Mësohet motivi i vrasjes së të riut në Vushtrri
Një muaj paraburgim personave që u përleshën në dasmë
Makina del nga rruga, një i vdekur
Konfiskohen armë dhe municion në Mitrovicë, një i arrestuar
Kulturë
Puthja e Tinka Kurtit dhe Naim Frashërit, puthja e parë në film shqipt
Puthja e Tinka Kurtit dhe Naim Frashërit, puthja e parë në film shqipt
Lord Bajroni: Shqiptarët ngjasojnë me malësorët e Skocisë
VIDEO - “Evropa nĂ« udhĂ«kryq
”, studim pĂ«r vitet 1918-1939
Muzeu i Kur`anit në Medinë, atraksion i madh për vizitorët
Spanjollët e krahasojnë Ermonela Jahon me Maria Callasin
Një natë në dhomën e Paul Verlaine
Shkëlzen Dolli sjell përsëri Filarmoninë e Vjenës në Tiranë
Libër Ide
Autorja e shumë librave Isabel Allende mbushi 75 vjet
Autorja e shumë librave Isabel Allende mbushi 75 vjet
Vinca vjen me librin e tij tĂ« ri “ShqiptarĂ«t mes mitit dhe realitetit"
“Kujtime dhe PĂ«rjetime” libĂ«r qĂ« tregon kujtimet e autorit
Librat ideal qĂ« mund t’i lexojmĂ« para gjumit
Një vepër tronditëse dhe poetikisht e lartësuar
In Memoriam: Agim Gashi, kënga dhe jeta
Mehmet Kraja: Ikja pa kthim nga Ă«ndrra jugosllave
Histori
Ky gjeni me emrin Fan Noli
Harta shekullore franceze e “ShqipĂ«risĂ« etnike”
A ekziston kombi “Grek” dhe kush e ka krijuar kĂ«tĂ« shtet?
Këto janë territoret që u populluan nga Pellazgo-Ilirët
Studiuesi gjerman ka shokuar botën me atë çka ka zbuluar për shqiptarë
Kulla nga kokat shqiptare !
Intervista
Viets: Qeveria gjithëpërfshirëse, vështirë e arritshme
Zvarritja e konstituimit të Kuvendit mund ta çojë vendin në zgjedhje
"Nuk mund t’i drejtojnĂ« institucionet ata qĂ« pĂ«rdorin dhunĂ« politike"
Kryetarja e Gjykatës Speciale: Premtoj drejtësi të paanshme
Gërxhaliu: Duhet të çlirohemi nga e kaluara
Mustafa: Ballkani, me treg e dogana funksionale, por jo unike
Magazina
Vdes këngëtari legjendar Glen Campbell
Çifti i njohur bĂ«het me vajzĂ«!
Ky është urimi i Ledrit për Lumin (Foto)
Selena luan në filmin e ardhshëm të Woody Allen
Një Rolls-Royce 588 mijë dollarë për 50 Cent
Lifestyle
Kombinoni Aloe Verën me këto përbërës për të zbardhur lëkurën shpejt
Kombinoni Aloe Verën me këto përbërës për të zbardhur lëkurën shpejt
Disa truke sesi valixhja juaj të mbajë dyfishin e rrobave
Si të reduktoni njollat e akneve në fytyrë
Pastrues natyral për fytyrë me mjaltë
A funksionon vërtetë dieta ketogjenike?
Pijeni patjetër këtë lëng, dhe mëlçia juaj do të jetë si e re
Ushqimet që ju mbrojnë nga dielli
Kuriozitete
I kĂ«ndon ‘serenatë’ pĂ«r 98-vjetorin, pĂ«rlotet gjyshja
I kĂ«ndon ‘serenatë’ pĂ«r 98-vjetorin, pĂ«rlotet gjyshja
E pabesueshme, nga kallinjtë e misrit po dalin kokoshka
Restoranti ku majmunët i shërbejnë njerëzve
Shiko, atje lart ka një thesar!
Historia prekëse që fshihet pas kësaj fotoje
Në Mal të Zi kapet një peshkaqen i gjatë mbi dy metra (Foto)
Luksi i Dubait, tani edhe fshat nënujor
Opinionet e Janosh Bugajskit
Strategjia e Moskës për të shkatërruar Perëndimin
Bugajski:Moska po i nxit nacionalizmat lokalë në Ballkan
Përmbysja në Ballkan
Fuqia e politikës së jashtme të re të Trump-it
Një test për demokracinë amerikane
Trumpi përkrahë NATO-n
Lufta e Moskës ndaj Uashingtonit
A do të mund që një ushtri e BE-së ta zëvendësojë NATO-n?
Vulva e presionit në Ballkan
Dilemat gjermane të lidershipit
Tech
Krijohet telefoni mobil pa bateri
Postuar 19:16 / 09.08.2017
Krijohet telefoni mobil pa bateri
Ky është iPhone 8
Gjenerata e tetë e procesorëve Core prezantohet më 21 gusht
Rritet popullsia e rrjeteve sociale
Humbjet, “Japan Display” largon 30 pĂ«r qind tĂ« punĂ«torĂ«ve
Auto
Renault nënshkruan marrëveshje 660 milionë euro me Iranin
Renault nënshkruan marrëveshje 660 milionë euro me Iranin
Nuk do të ketë më Audi A3 me tri dyer
Mercedes sĂ« shpejti me ‘airbag’ tĂ« jashtĂ«m
BMW prezanton modelin e ri M5 në gusht?
Shëndetësi
ÇfarĂ« nuk duhet tĂ« hani kur jeni me stomakun bosh
ÇfarĂ« nuk duhet tĂ« hani kur jeni me stomakun bosh
Media sociale mund të ndihmojë në diagnostikimin e depresionit
Kanceri në stomak zhvillohet në heshtje. Këto janë shenjat e para!
Ja si luftohet depresioni!
Pastroni veshët me hidrogjen
Ky është numri i lindjeve dje në QKUK
Ja çfarë sëmundjesh shëron qepa
Kuzhina
Qofte buke të mbushur me Mocarela
Qofte buke të mbushur me Mocarela
Lani dhe sterilizoni lavastoviljen me vetëm 1 përbërës
Sallatë me spinaq, manaferra dhe arra
Ja cila është mënyra më e mirë për të gatuar kërpurdhat!
ËmbĂ«lsirĂ« vetĂ«m me dy pĂ«rbĂ«rĂ«s
Proshutë e mbushur
Pulë e pjekur me Mjaltë dhe Mustardë
NJOFTIME PUBLIKE
Video dhe audio shërbimet e rtklive.com mbështeten nga: Kujtesa
Koha e shënuar është CET (Central European Time)
Copyright © RTK. All Rights Reserved. Powered by RTK Web Unit
Marketing
Për RTK-në
Kontakti

Updated Time

Updating   
Friend links: ProxyFire    More...
Site Map 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140 150 160 170 180 190 200 250 300 350 400 450 500 550 600 610 620 630 640 650 660 670 680 690 700 710 720 730 740 750
TOS | Contact us
© 2009 MyIP.cn Dev by MYIP Elapsed:30.433ms