INSERT INTO sites(host) VALUES('forumivirtual.net') 1045: Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO) forumivirtual.net Estimated Worth $13,615 - MYIP.NET Website Information
Welcome to MyIP.net!
 Set MYIP as homepage      

  
           

Web Page Information

Title:
Meta Description:
Meta Keywords:
sponsored links:
Links:
Images:
Age:
sponsored links:

Traffic and Estimation

Traffic:
Estimation:

Website Ranks

Alexa Rank:
Google Page Rank:
Sogou Rank:
Baidu Cache:

Search Engine Indexed

Search EngineIndexedLinks
 Google:
 Bing:
 Yahoo!:
 Baidu:
 Sogou:
 Youdao:
 Soso:

Server Data

Web Server:
IP address:    
Location:

Registry information

Registrant:
Email:
ICANN Registrar:
Created:
Updated:
Expires:
Status:
Name Server:
Whois Server:

Alexa Rank and trends

Traffic: Today One Week Avg. Three Mon. Avg.
Rank:
PV:
Unique IP:

More ranks in the world

Users from these countries/regions

Where people go on this site

Alexa Charts

Alexa Reach and Rank

Whois data

Who is forumivirtual.net at whois.enom.com

Domain Name:
FORUMIVIRTUAL.NET

Registry Domain ID: 1855338174_DOMAIN_NET-VRSN

Registrar WHOIS Server: whois.enom.com

Registrar URL: www.enom.com

Updated Date: 2016-04-14T05:30:49.00Z

Creation Date: 2014-04-19T09:34:00.00Z

Registrar Registration Expiration Date: 2018-04-19T09:34:45.00Z

Registrar: ENOM, INC.

Registrar IANA ID: 48

Reseller: NAMECHEAP.COM

Domain Status: clientTransferProhibited https://www.icann.org/epp#clientTransferProhibited

Registry Registrant ID:

Registrant Name: HAPESIRA NET

Registrant Organization: FORUMIVIRTUAL

Registrant Street: RRUGA DURRESIT

Registrant City: DURRES

Registrant State/Province: AL

Registrant Postal Code: 11111

Registrant Country: AL

Registrant Phone: +355.692323543

Registrant Phone Ext: 543

Registrant Fax: +355.692323543

Registrant Fax Ext:

Registrant Email: WEBMASTER

Registry Admin ID:

Admin Name: HAPESIRA NET

Admin Organization: FORUMIVIRTUAL

Admin Street: RRUGA DURRESIT

Admin City: DURRES

Admin State/Province: AL

Admin Postal Code: 11111

Admin Country: AL

Admin Phone: +355.692323543

Admin Phone Ext: 543

Admin Fax: +355.692323543

Admin Fax Ext:

Admin Email: WEBMASTER

Registry Tech ID:

Tech Name: HAPESIRA NET

Tech Organization: FORUMIVIRTUAL

Tech Street: RRUGA DURRESIT

Tech City: DURRES

Tech State/Province: AL

Tech Postal Code: 11111

Tech Country: AL

Tech Phone: +355.692323543

Tech Phone Ext: 543

Tech Fax: +355.692323543

Tech Fax Ext:

Tech Email: WEBMASTER

Name Server: nia.ns.cloudflare.com

Name Server: phil.ns.cloudflare.com

DNSSEC: unSigned

Registrar Abuse Contact Email: abuse@enom.com

Registrar Abuse Contact Phone: +1.4252982646

URL of the ICANN WHOIS Data Problem Reporting System: http://wdprs.internic.net/

>>> Last update of WHOIS database: 2016-04-14T05:30:49.00Z <<<For more information on Whois status codes, please visit https://icann.org/epp

The data in this whois database is provided to you for information

purposes only, that is, to assist you in obtaining information about or

related to a domain name registration record. We make this information

available "as is," and do not guarantee its accuracy. By submitting a

whois query, you agree that you will use this data only for lawful

purposes and that, under no circumstances will you use this data to: (1)

enable high volume, automated, electronic processes that stress or load

this whois database system providing you this information; or (2) allow,

enable, or otherwise support the transmission of mass unsolicited,

commercial advertising or solicitations via direct mail, electronic

mail, or by telephone. The compilation, repackaging, dissemination or

other use of this data is expressly prohibited without prior written

consent from us.We reserve the right to modify these terms at any time. By submitting

this query, you agree to abide by these terms.

Version 6.3 4/3/2002

Front Page Thumbnail

sponsored links:

Front Page Loading Time

Keyword Hits (Biger,better)

Other TLDs of forumivirtual

TLDs Created Expires Registered
.com
.net
.org
.cn
.com.cn
.asia
.mobi

Similar Websites

More...
Alexaæ ‡éą˜

Search Engine Spider Emulation

Title:Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar
Description:Forumi Virtual ka ruajtur e prodhuar me fanatizem traditat, kulture e histori. Lajme ne kohe reale komente e diskutime te ndryshme shqip.
Keywords:albanian chat, blerje online, bonoparti, bonton, challenge, chat, fajtori chat, shqiperia, dashuria, dashurie, dhurata, diplomaci, engjejt, familja, fashion, femra, internet, jeta, kufij, libra, libra falas, libra shqip, mbreteri, ndjenje, new economy, nictjeter, psikologji, marsi, shkarko libra shkollore, thenie dashurie
Body:
Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar
Rregjistrohu
Keni Humbur Fjalekalimin?
Ta ruaj informacionin??
Aktiviteti
Statuset
Forumi
Postimet e Reja
Levizje te shpejta
Sheno Forumin si te lexuar
Programe
Postimet Sote
View Site Leaders
Blog
Lajme
Grupet
FILMA
CHAT
KĂ«rkim i Avancuar
Forum
Top 10 Stats
Loading...
Loading...
Postimet e fundit
Loading...
Loading...
Loading...
Mirësevini tek Forumi Virtual
Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.
Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të votosh në sondazhe dhe shumë opsione të tjera...
E gjitha kjo me nje regjistrim falas! Regjistrimi ështe i shpejtë, i thjeshtë, dhe mbi te gjitha falas prandaj çfarë prisni " RREGJISTROHUNI " menjhëherë ose duke perdorur per tu rregjistruar FACEBOOK Bashkohuni që sot me komunitetin tonë,
Nëse keni probleme gjatë regjistrimit mos hezitoni te na " KONTAKTONI ".
Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar
Miresevini ne Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar.
Të njihemi me njëri-tjetrin
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Prezantoni veten në forum
(4 Duke Shikuar)
Prezantimi dhe njohja e anëtarëve midis tyre.
Moderatoret:
Danay
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 942
Postime: 20,439
Postimi i Fundit:
Pershendetje
by
Drejtori
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
5 Ore me Pare
Dedikuar Shqipërisë
(1 Duke Shikuar)
Nënforumi ku do të zbuloni perlat dhe bukuritë e fshehura të Shqipërisë. Vendet më të bukura turistike, tradita dhe kuriozitete reth Shqipërisë.
Moderatoret:
Danay
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 436
Postime: 2,533
Postimi i Fundit:
The Telegraph: Berati, qyteti...
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 Ditë më Parë
Përshëndetje dhe Urime
(10 Duke Shikuar)
Përshëndetjet dhe urimet tuaja të zemrës për anëtarët e forumit.
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 400
Postime: 11,223
Postimi i Fundit:
Ketu Pershendesni Sa Here...
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
2 Ore me Pare
Viset shqiptare
Ideja e këtij forumi është që të marrin pjesë të gjithë shqiptarët e kosovës,maqedonisë, malit të zi dhe camërisë. Këtu mund të flisni për cdo gjë që ka të bëjë me jetën e tyre në këto vise.
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 83
Postime: 11,179
Postimi i Fundit:
sofra tetovare ne forum
by
legjenda
Shiko Profilin
View Forum Posts
View Blog Entries
10-02-2017
Bashkëatdhetarët nëpër botë
Kushdo që e ndjen veten shqipëtar dhe i mungon atdheu i tyre në atë zbrastësi ku ndodhen jashtë kufijeve të atdheut të tyre lë të shuajnë mallin në këtë komunitet virtual shqipëtar.
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 92
Postime: 1,924
Postimi i Fundit:
Sa vjet keni jashte atdheut?!
by
Eugeneral
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 Javë më Parë
Albumi Fotografik
(3 Duke Shikuar)
Këtu mund të postoni fotografi nga më të ndryshme
Moderatoret:
Legally_Sweet
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 415
Postime: 8,321
Postimi i Fundit:
Shpreh ndjenjat e momentit me...
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
4 Ore me Pare
Tema shoqërore
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Portali i forumit
(2 Duke Shikuar)
është si të thuash prezantimi i parë i forumit dhe ketu gjenden temat me të klikuara ose më të rejat.
Moderatoret:
Danay
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,492
Postime: 10,994
Postimi i Fundit:
Media britanike: Harrojeni...
by
Daisy
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 Ditë më Parë
Diskutime shoqërore
(8 Duke Shikuar)
Probleme sociale të shoqërisë, diskutime mbi fenomene të tilla si rracizmi, varfëria, diskriminimi dhe të gjitha ato fenomene që na ndodhin gjatë rendit të ditës. Kanë një shumëllojshmëri problemesh të cilat këtu kanë vendin e lirë për t'u diskutuar.
Moderatoret:
Danay
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,577
Postime: 51,846
Postimi i Fundit:
Cfarë bleve për herë të...
by
Daisy
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 Orë Më Parë
Arsimi
C'do gjë mbi shkollën, universitetet, pedagogji. Libra Shkollore.
Moderatoret:
Danay
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 285
Postime: 2,958
Postimi i Fundit:
Bulizmi në Shqipëri ka prekur...
by
Eugeneral
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
5 Dite me Pare
Dashuri dhe pasion
(2 Duke Shikuar)
Shpirti i njeriut ka nevojë shumë për atë idenë intime. Romancë, dashuri, seks dhe pasion. Këtu kemi lidhje vetëm me atë ndjenjën e pastër e të virgjër që quhet dashuri.
Moderatoret:
Danay,
dangerous
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 903
Postime: 23,177
Postimi i Fundit:
Thenie per dashurine.
by
Arfenilla
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 Ditë më Parë
Stil jete
(12 Duke Shikuar)
Mënyra jetesës - sesi mund ta bejme atë sa më të qetë, recetat e dashurisë dhe kreativitetit njerëzor.
Këshillat që mund të na ndihmojnë në jetën tonë të përditshme, në cdo aspekt të saj, në familje, dashuri, miqësi etj.
Moderatoret:
Danay
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 916
Postime: 7,234
Postimi i Fundit:
Lexoni! Lexoni! Lexoni! TĂ«...
by
Legally_Sweet
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 Orë Më Parë
TĂ« ndryshme
(17 Duke Shikuar)
Këtu mund të diskutoni cdo gjë interesante dhe jo interesante. Këtu me të vertete jeni të lirë dhe të paparagjykuar.
Moderatoret:
Danay
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 3,245
Postime: 39,536
Postimi i Fundit:
Shenjat që tregojnë se keni...
by
Vvetoni
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
12 Ore me Pare
Libido
Nuk lejohet pjesëmarrja nën moshën 18 vjec!
Moderatoret:
Danay
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,246
Postime: 19,455
Postimi i Fundit:
Private
Media dhe politika
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Aktualiteti
(15 Duke Shikuar)
Zhvillimet më të fundit të shoqërisë shqiptare. Politikat e brendshme dhe të jashtme shqiptare.
Moderatoret:
Danay,
LeVoyageur
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 9,281
Postime: 47,127
Postimi i Fundit:
Rrihet brutalisht gazetarja...
by
Abis
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
14 Ore me Pare
Zgjedhjet parlamentare-2017.
Moderatoret:
LeVoyageur
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 16
Postime: 53
Postimi i Fundit:
Protesta e opozitës ,...
by
LeVoyageur
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
4 Ore me Pare
Aktualiteti botëror
(11 Duke Shikuar)
Zhvillimet më të fundit neper bote si dhe politikat e brendshme dhe të jashtëme.
Moderatoret:
Danay,
LeVoyageur
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 2,856
Postime: 17,897
Postimi i Fundit:
Albert Ajnshtain: “PerĂ«ndi”...
by
Danay
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
8 Ore me Pare
Multimedia
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Programe Televizive
Diskutime mbi programet televizive dhe emisioneve të ndryshme që karakterizojnë Shoqerinë Shqiptare.
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 189
Postime: 1,498
Postimi i Fundit:
Private
Muzika shqiptare dhe e huaj
(4 Duke Shikuar)
Magjia e tingujve të preferuara,albume të reja, tekste dhe shkëmbim informacioni mbi muzikantët shqiptarë e të huaj.
Moderatoret:
dangerous
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 232
Postime: 7,263
Postimi i Fundit:
Ndjenja e momentit ne tinguj...
by
Legally_Sweet
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
2 Ore me Pare
Video
(1 Duke Shikuar)
Këtu do të vini të gjitha videot e muzikës, sportit, humorit etj.
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 668
Postime: 4,786
Postimi i Fundit:
Video nga Facebook
by
Danay
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
6 Dite me Pare
Arti dhe Kultura
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Letërsia
(10 Duke Shikuar)
Gjithcka mbi letërsinë shqiptare dhe të huaj, atë të vjetër dhe të re. Bota e librit dhe autorit
Moderatoret:
jana80,
Loyalty
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 510
Postime: 12,190
Postimi i Fundit:
Te zhveshur ketu...ketu.
by
Nicktjeter
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
2 Ore me Pare
Këndi i fëmijëve
(2 Duke Shikuar)
Këndi për vogëlushët tanë shqipëtarë. Vjersha, përralla, tregime, dhe fabula në gjuhën tonë të bukur shqipe
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 72
Postime: 724
Postimi i Fundit:
Të ardhmen e fëmijëve mund ta...
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
31-03-2017
Letërsia shqiptare
(1 Duke Shikuar)
Moderatoret:
Danay,
Loyalty
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 146
Postime: 1,619
Postimi i Fundit:
trajtat e mbinjeriut - Migjeni
by
kitrra 123
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
4 Jave Me Pare
Gjuha shqipe
(3 Duke Shikuar)
Gjuha jonë sa e mirë, sa e ëmbël sa e dlirë
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 234
Postime: 2,385
Postimi i Fundit:
Studiuesi gjerman ka shokuar...
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
4 Dite me Pare
Arkitektura dhe Inxhinieria
(1 Duke Shikuar)
Ku bashkohet arti dhe shkenca . Do të njihemi me historinë, zhvilimet , teknologjinë , krijimin e ndërtesave dhe hapësirave ku jetojmë.
Cilet jane arkitektet, inxhinieret, cfare qellimi kane, metodat shkencore qe perdoren sot dhe idet e se ardhmes.
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 170
Postime: 994
Postimi i Fundit:
Projekti ambicioz, të...
by
LeVoyageur
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
5 Dite me Pare
Arti figurativ dhe krijimtaria
(4 Duke Shikuar)
Bukuria e punimeve nga dora e njëriut. Punime artizanale, guri, druri, baltë, pikturë, skulpturë, etj.
Bota e anëtarëve të forumit në krijimtaritë e tyre.
Moderatoret:
Loyalty
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 222
Postime: 2,073
Postimi i Fundit:
Ilustrime
by
Aki
Shiko Profilin
View Forum Posts
View Blog Entries
6 Dite me Pare
Moda dhe estetika
(6 Duke Shikuar)
Këtu mund të gjeni, gjithcka për Bukurinë femërore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet më të ndryshme e gjithcka që ka të bëjë me estetikën e njëriut
Moderatoret:
Danay
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,059
Postime: 7,891
Postimi i Fundit:
Cfare keni veshur ne kete...
by
Drejtori
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
11 Ore me Pare
Kuzhina Shqipëtare
(1 Duke Shikuar)
Receta të kuzhinës tradicionale shqipëtare e më tepër...
Moderatoret:
Danay
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 221
Postime: 2,985
Postimi i Fundit:
Cfare gatuat sot dhe cfare do...
by
Soulmind
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
8 Ore me Pare
Legjislacioni
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Jurisprudencë
(1 Duke Shikuar)
Jurisprudenca cfarë përbën në tërësi Jurisprudenca. Të qënit Avokat, Jurist, dhe Trup gjykues
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 89
Postime: 423
Postimi i Fundit:
Kodi i Punes
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
07-04-2017
Kodi civil
(1 Duke Shikuar)
Interpretimi i kodit civil sipas idesë tuaj.
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 5
Postime: 30
Postimi i Fundit:
Servitutet
by
kristib
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
18-10-2014
Teknika Legjislative
Parime dhe rregulla për hartimin e akteve normative.
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 8
Postime: 55
Postimi i Fundit:
Kriminalistika
by
LoSsT
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
16-03-2017
Ligjet e institucioneve shtetërore
Nocioni ligj përcaktohet si akt juridik i përgjithshëm, rregull e detyrueshme dhe si urdhër shtetëror i sanksionuar, i adresuar numrit të pakufizuar të subjekteve të së drejtës për ta perfillur. Ligji miratohet konform me kushtetutën, në procedurë të vecantë, zakonisht nga organi legjislativ i njëjtë që e miraton kushtetutën. Aspekti juridik-formal i ligjit konsiston në konstatimin se ligji është akt juridik i shprehjes së vullnetit politik të ligjvënësit. Aspekti material i ligjit konsiston në përmbajtjen e normave juridike te tij. Ligjet janë të shumta dhe praktikisht i rregullojnë të gjitha sferat e jetës shoqërore, sic janë arsimi, kultura, shkenca, shëndetesia, ekonomia etj.
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 31
Postime: 114
Postimi i Fundit:
Ndryshimet tek ligji i dhunës
by
Danay
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
12-02-2017
Aktet Ligjore
Libraria e akteve ligjore
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 15
Postime: 49
Postimi i Fundit:
Perkufizimi i Aktit
by
WxP
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
Shko tek Portali
04-12-2015
Shkenca Politike
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Politika
(2 Duke Shikuar)
Moderatoret:
Loyalty
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 350
Postime: 2,909
Postimi i Fundit:
Zgjedhjet Parlamentare...
by
kitrra 123
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 Ditë më Parë
Diplomacia
(1 Duke Shikuar)
Moderatoret:
Loyalty
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 29
Postime: 197
Postimi i Fundit:
Kultura Diplomatike Mbretërore
by
Loyalty
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
Shko tek Portali
2 Jave Me Pare
Organizatat, Kombëtare dhe Ndërkombëtare
Moderatoret:
Loyalty
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 51
Postime: 134
Postimi i Fundit:
Arrestohet Albin Kurti...
by
Tomka
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
30-11-2015
Ideologji
(1 Duke Shikuar)
Moderatoret:
Loyalty
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 40
Postime: 410
Postimi i Fundit:
Parashikimi i masonit:...
by
LeVoyageur
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 Javë më Parë
Shkencat sociale
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Filozofia
(3 Duke Shikuar)
Bisedime të lira mbi tema të Filozofisë.
Moderatoret:
Loyalty
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 154
Postime: 1,875
Postimi i Fundit:
Ashpersi
by
Odeon
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
3 Dite me Pare
Psikologjia
(1 Duke Shikuar)
Moderatoret:
Loyalty
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 549
Postime: 3,944
Postimi i Fundit:
Një çrregullim që e kanë...
by
Artini
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 Ditë më Parë
Historia
(9 Duke Shikuar)
Historia kombëtare shqipëtare dhe ajo botërore ndër shekuj.
Moderatoret:
Loyalty
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,450
Postime: 8,034
Postimi i Fundit:
Si sot e nje kohe...
by
Artini
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
5 Dite me Pare
Shkencat Ekzakte
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Shkencë dhe Teknologji
(2 Duke Shikuar)
Gjithcka rreth shkencës dhe teknologjisë së fundit!
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 730
Postime: 2,306
Postimi i Fundit:
E pabesueshme, Gjermania...
by
Artini
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
6 Dite me Pare
Matematikë dhe Gjeometri
(1 Duke Shikuar)
Probleme, teorema dhe ndihmë nga anëtarët.
Moderatoret:
Hartini
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 82
Postime: 1,553
Postimi i Fundit:
Zgjedhje e detyrave...
by
Hartini
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
06-04-2017
Ekonomi dhe Biznes
(1 Duke Shikuar)
Në këtë forum mund të gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqipëtare dhe ajo botërore
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 333
Postime: 1,318
Postimi i Fundit:
Bletën e zë hashashi,...
by
Aver
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
3 Jave Me Pare
Mjekësia
(18 Duke Shikuar)
Shëndeti dhe trajtimi i sëmundjeve të ndryshme.
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,903
Postime: 9,060
Postimi i Fundit:
Keni dhimbje koke dhe migrenë...
by
LeVoyageur
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
4 Dite me Pare
Astrologjia
Këtu do të gjeni cdo informacion që ka të bëj me këtë degë kaq të mistershme e të bukur të Astrologjisë. Horoskop etj..
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 160
Postime: 2,376
Postimi i Fundit:
Lidhjet helmuese: Horoskopi...
by
Didi
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
2 Dite me Pare
Arkeologji dhe antropologji
(1 Duke Shikuar)
Arkeologët në kërkim të thesareve dhe përmbajtja e lashtësisë Shqipëtare
Moderatoret:
Loyalty
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 243
Postime: 483
Postimi i Fundit:
Arkeologët zbulojnë 1.000...
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 Javë më Parë
Fenomene paranormale
(2 Duke Shikuar)
Tek ky forum mund të flasim për të gjitha ato fenomene të cilat për një arsye ose një tjetër mbeten enigmë dhe të pashpjegueshme.
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 146
Postime: 1,713
Postimi i Fundit:
Keni halucinacione me të...
by
Aver
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
19-03-2017
Enigma dhe mistere
(2 Duke Shikuar)
Misteret e pazgjidhura te Universit, enigmat me te cuditeshme dhe kuriozitete intriguese te botes qe na rrethon
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 242
Postime: 1,238
Postimi i Fundit:
“AlienĂ«t i kemi nĂ«n kĂ«mbë”
by
kitrra 123
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
6 Dite me Pare
Fizikë dhe Astronomi
Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Qielli dhe yjet.
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 512
Postime: 2,250
Postimi i Fundit:
FOTO/ NASA publikon pamje...
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
2 Jave Me Pare
Gjeologji dhe Gjeografi
(6 Duke Shikuar)
Moderatoret:
MasteR
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 367
Postime: 1,328
Postimi i Fundit:
10 plazhet më të bukura të...
by
Passion
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 Ditë më Parë
Bota e Kompjuterit
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Informatikë
(3 Duke Shikuar)
Një hap drejt eksplorimit të botës virtuale, aty ku 1 dhe 0 përbëjnë kompjuterin, një ndër shpikjet më madhështore të shekullit të kaluar.
Moderatoret:
MasteR
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 521
Postime: 3,012
Postimi i Fundit:
Web faqe
by
netflix
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 Javë më Parë
Karakteret shpirtërore
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Diskutime fetare dhe anti-fetare
Çdo temĂ« qĂ« do tĂ« hapet dhe do tĂ« ketĂ« nĂ« pĂ«rmbajtje tĂ« tij, lidhje me fenĂ«.
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 81
Postime: 1,196
Postimi i Fundit:
Pse feja islame nuk e duron...
by
Lauri
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
Shko tek Portali
20-03-2017
Besimtarët katolik
(1 Duke Shikuar)
Këtu mund të diskutohet në lidhje me besimin katolik.
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 128
Postime: 1,457
Postimi i Fundit:
Lutjet Themelore
by
jana80
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
2 Jave Me Pare
Besimtarët musliman
(4 Duke Shikuar)
Këtu mund të diskutohet në lidhje me besimin musliman
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,214
Postime: 9,052
Postimi i Fundit:
Audio dhe Video Islame
by
Jetesa
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
2 Dite me Pare
Besimtarët ortodoks
(2 Duke Shikuar)
Këtu mund të diskutohet në lidhje me besimin ortodoks
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 35
Postime: 101
Postimi i Fundit:
Cilat janë provat historike,...
by
Danay
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
3 Jave Me Pare
Besimtarët bektashi
Këtu mund të diskutohet në lidhje me besimin bektashi.
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 4
Postime: 74
Postimi i Fundit:
Dita e Ashures: Fëmijët...
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
25-10-2015
Ateizëm
Persona që nuk kanë një kult, që nuk kanë një frymezues shpirtëror dhe që nuk besojnë në dicka përtej qënies së tyre. Nuk arrijnë ta konceptojnë fjalën perëndi, besojnë në atë cfarë shohin dhe frymezimin e gjejnë vetëm tek vetëvetja. Besojnë më shumë tek përparimi njerëzor dhe feja u duket dicka anormale. Gjithsesi mbetet nje zgjidhje njerëzore.
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 73
Postime: 2,736
Postimi i Fundit:
Dënim shembullor për një...
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
02-09-2016
Bindje idesh lidhur mbi besimin
(1 Duke Shikuar)
Në këtë forum do të ketë bashkëbisedime nga të gjitha rrymat e besimit dhe si të thuash është një pikë takimi lidhur mbi të gjitha këto kultura shpirtërore.
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 321
Postime: 5,458
Postimi i Fundit:
Përse e keqja do të ...
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
4 Jave Me Pare
Sport
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Futboll
(8 Duke Shikuar)
Komente mbi kampionatet e futbollit, skuadrat, lojtarët tuaj të preferuar, rezultate.
Moderatoret:
ZoteriaJuaj
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 1,166
Postime: 7,926
Postimi i Fundit:
Finalja 2017: Juventus - Real...
by
Abis
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 Ditë më Parë
Sporte të tjera
(1 Duke Shikuar)
Moderatoret:
ZoteriaJuaj
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 254
Postime: 1,012
Postimi i Fundit:
Smajlaj dridh Serbinë, bën...
by
Soulmind
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
06-03-2017
Lojrat Olimpike 2008
Lojrat olimpike qe zhvillohen kete vit ne Pekin ne Kine
Moderatoret:
ZoteriaJuaj
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 23
Postime: 226
Postimi i Fundit:
Cili shtet do te kete me shum...
by
legjenda
Shiko Profilin
View Forum Posts
View Blog Entries
10-01-2016
Lojrat Olimpike 2012
Olimpiada 2012- Londer
Moderatoret:
ZoteriaJuaj
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 56
Postime: 244
Postimi i Fundit:
Çmenden mediat serbe, ja se...
by
legjenda
Shiko Profilin
View Forum Posts
View Blog Entries
06-08-2016
Lojrat Olimpike dimerore 2014
Lojerat Olimpike Dimerore ne Rusi
Moderatoret:
ZoteriaJuaj
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 2
Postime: 13
Postimi i Fundit:
Shqiptarja, atletja më e mirë...
by
legjenda
Shiko Profilin
View Forum Posts
View Blog Entries
17-01-2017
Forume të tjera
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Kuriozitete
(7 Duke Shikuar)
Kuriozitete të ndryshme nga bota që na rrethon.
Moderatoret:
Danay
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 2,893
Postime: 16,142
Postimi i Fundit:
Dentisti që iu merr lekët...
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 Ditë më Parë
Lojra
(8 Duke Shikuar)
Moderatoret:
Danay
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 269
Postime: 16,200
Postimi i Fundit:
Cfare po beni ne keto momente?
by
Passion
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
32 Minuta Me Pare
SmS
Moderatoret:
Danay
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 9
Postime: 990
Postimi i Fundit:
SMS i FUNDIT
by
Legally_Sweet
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
3 Jave Me Pare
Humor
(3 Duke Shikuar)
Moderatoret:
Danay
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 211
Postime: 6,567
Postimi i Fundit:
Barcoleta te ndryshme
by
LeVoyageur
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 Javë më Parë
Chit - Chat
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Rreth Kanalit Shqipëria
Çdo gjĂ« rreth kanalit shqipĂ«ria.
Moderatoret:
chatoshqip,
AL3XI
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 48
Postime: 217
Postimi i Fundit:
Rregullorja e kanalit...
by
chatoshqip
Shiko Profilin
View Forum Posts
View Blog Entries
4 Jave Me Pare
Ankesat për Stafin Shqipëria
Për çdo lloj problemi, publikoni ankesat tuaja.
Moderatoret:
chatoshqip,
AL3XI
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 244
Postime: 1,542
Postimi i Fundit:
Stafit...!
by
Loyalty
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
Shko tek Portali
11-12-2016
Kërkesa për Access level 5
(1 Duke Shikuar)
Bëni kërkesat tuaja për acc në kanalin #Shqipëria
Moderatoret:
chatoshqip,
AL3XI
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 215
Postime: 1,012
Postimi i Fundit:
Kerkese per @ ne Shqiperia
by
visi2017
Shiko Profilin
View Forum Posts
View Blog Entries
15 Ore me Pare
mIRC Plus
(1 Duke Shikuar)
Bëni pyetje, kërkesa dhe shkarkime për scripte dhe addonse të ndryshme, Config Eggdrop, PsyBnc etj.
Moderatoret:
chatoshqip,
AL3XI
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 20
Postime: 93
Postimi i Fundit:
Fajtori-Script!! Script Per...
by
Gjykatesi-EL
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 Javë më Parë
ForumiVirtual
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Mbi këtë forum
Komentet, sugjerimet tuaja mbi këtë forum, të rejat më të fundit që janë shtuar.
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 109
Postime: 3,363
Postimi i Fundit:
Verejtje sugjerime te ndryshe...
by
Nicktjeter
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
4 Dite me Pare
Lajmërime dhe Reklama
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 140
Postime: 570
Postimi i Fundit:
http://www.dibrajon.tk
by
Abis
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
6 Dite me Pare
Sondazhe dhe votime
(1 Duke Shikuar)
Këtu mund të diskutoni rreth aktualitetit shqipëtar. Tema të ndryshe sportive, kulturore,politike etj...
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 98
Postime: 6,628
Postimi i Fundit:
Ai/ajo nuk ka shkolle !
by
Abis
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
12-02-2017
Arkiva e forumit
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Arkiva
(12 Duke Shikuar)
Temat me pjesemarrje të herëshme do ti gjeni të arkivuara në këtë nënforum.
Veprimet e Forumit:
Statistikat e Forumit:
Tema: 601
Postime: 289,146
Postimi i Fundit:
Cfare keni veshur ne kete...
by
Call
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 Javë më Parë
Shënoji Forumet si të Lexuar
|
Liderët e Forumit
Ç'kemi ndonjĂ« tĂ« re?
Anetare Aktivë Aktualisht...
There are currently 309 users online. 4 anëtarë dhe 305 vizitorë
Numri më i madh i anëtarëve në linjë ishte 5,400, 08-03-2016 më 09:13.
Statistikat e Nje Komb, Nje Gjuhe, Nje e Ardhme. Shqiptaret te Bashkuar
Tema
57,704
Postime
825,610
Anëtarë
15,787
Përshëndesim anëtarin më të ri, albin2
Blogs
96
Entries
1,983
Last 24 Hours
0
Latest Blog Entry, ...ecja e displinuar. by NeVertiti
MySQL Queries vB Optimise has saved this forum 8,011,295
Postimet e Fundit
Daisy iu përgjigj një teme Cfarë bleve për herë të fundit? in Diskutime shoqërore
14 Minuta Me Pare
ZoteriaJuaj iu përgjigj një teme Cfarë bleve për herë të fundit? in Diskutime shoqërore
32 Minuta Me Pare
Legally_Sweet iu përgjigj një teme Cfare po beni ne keto momente? in Lojra
53 Minuta Me Pare
Abis iu përgjigj një teme Keni dicka per t'i thene dikujt? in Lojra
1 Orë Më Parë
Daisy iu përgjigj një teme Cfarë bleve për herë të fundit? in Diskutime shoqërore
1 Orë Më Parë
Legally_Sweet iu pĂ«rgjigj njĂ« teme Lexoni! Lexoni! Lexoni! TĂ« gjitha “mrekullitë” e leximit in Stil jete
1 Orë Më Parë
Legally_Sweet iu përgjigj një teme Ndjenja e momentit ne tinguj muzikore. in Muzika shqiptare dhe e huaj
1 Orë Më Parë
Legally_Sweet iu përgjigj një teme Cfarë bleve për herë të fundit? in Diskutime shoqërore
1 Orë Më Parë
Monique iu përgjigj një teme Keni dicka per t'i thene dikujt? in Lojra
1 Orë Më Parë
Temat e reja
Bes Kallaku dhe Olsi sjellin...
lrm; Postuar Nga NeVertiti lrm;(1 replies)
3 Ore me Pare in Muzika shqiptare dhe e huaj
Albert Ajnshtain: “PerĂ«ndi” nĂ«...
lrm; Postuar Nga Danay lrm;(0 replies)
8 Ore me Pare in Personalitetet Publike
Lexoni! Lexoni! Lexoni! TĂ« gjitha...
lrm; Postuar Nga Danay lrm;(2 replies)
8 Ore me Pare in Stil jete
Kur të manipulojnë të tjerët. Ja...
lrm; Postuar Nga Danay lrm;(2 replies)
8 Ore me Pare in Stil jete
Kur mendoni shumë e fusni trurin...
lrm; Postuar Nga Danay lrm;(0 replies)
9 Ore me Pare in Stil jete
Poll
Results: vota juaj eshte per.......?
1. Time and time!
12.50%
2. Floket e saj te hirta perkunder luleve te qershise ne ate dite afer piskut te vapes
18.75%
3.A mundet zemra te flase?!
43.75%
4.Marsi I Dashurise se madhe
6.25%
5.Zgjate doren
18.75%
Votuesit: 16. Ju nuk mund te votoni kete sondazh
Blog
...ecja e displinuar.
Tani je displinuar,i tha ajo vetes me qetesin e nje lumi qe ska rrebeshe,duke shtrenguar ne duar nje tufe mendimesh te zhubravitura neper kohe.
Ecte me koken lart,pa folur,dukej qe merrte fryme pak...
lrm;Postuar Nga NeVertiti lrm;(0 Comments)
3 Jave Me Pare in NeVertiti
Vlersimet
Thanks
Likes
Dislikes
Recent
Top
Cfarë bleve për herë të fundit?
Likes
By ZoteriaJuaj
33 Minuta Me Pare
Lexoni! Lexoni! Lexoni! TĂ« gjitha “mrekullitë” e leximit
Likes
By Legally_Sweet
1 Orë Më Parë
Cfarë bleve për herë të fundit?
Likes
By Daisy
1 Orë Më Parë
Te zhveshur ketu...ketu.
Likes
By Passion
1 Orë Më Parë
N/A
Likes
By kitrra 123
1 Javë më Parë
Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni?
Thanks
By Monique
2 Ore me Pare
N/A
Thanks
By Arlea
17-02-2017
Meditim
Dislikes
By Arfenilla
12-02-2015
Cfare keni veshur ne kete cast!!
Likes
Click Count 4
-= Hidden Content =-
Likes
Click Count 3
-= Hidden Content =-
Likes
Click Count 2
Kur tĂ« manipulojnĂ« tĂ« tjerĂ«t. Ja identikiti i “vampirĂ«ve tĂ« emocioneve”
Likes
Click Count 2
-= Hidden Content =-
Likes
Click Count 2
-= Hidden Content =-
Dislikes
Click Count 1
Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni?
Dislikes
Click Count 1
Shkrepjet e mia
Thanks
Click Count 1
Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni?
Thanks
Click Count 1
Keni dicka per t'i thene dikujt?
Thanks
Click Count 1
KiSs..
Thanks
Click Count 1
-= Hidden Content =-
Thanks
Click Count 1
Referime
albanian chat blerje online bonoparti bonton challenge chat fajtori chat shqiperia dashuria dashurie dhurata engjejt familja fashion femra internet of things jeta kufij libra libra falas libra shqip mbreteri ndjenje new economy nictjeter psikologji shen valentini shkarko shkarko libra shkollore thenie dashurie urime per shen valentin
-- Forumi
-- Default Mobile Style
Na Kontaktoni
Fv
Arkivi
Rregullat e Pordorimit
Kreu
Të gjitha kohët janë në GMT +1. Ora tani është 00:31.
Rezervuar nga vBulletin™ Version 4.2.5 Beta 1 Copyright copy; 2017 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Search Engine Optimisation provided by
DragonByte SEO (Pro) -
vBulletin Mods amp; Addons Copyright copy; 2017 DragonByte Technologies Ltd.vBulletin Optimisation provided by
vB Optimise (Pro) -
vBulletin Mods amp; Addons Copyright copy; 2017 DragonByte Technologies Ltd.Copyright ©2004-2017 ForumiVirtual.ComProudly Powered by: vBSocial Wall

Updated Time

Updating   
Friend links: ProxyFire    More...
Site Map 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140 150 160 170 180 190 200 250 300 350 400 450 500 550 600 610 620 630 640 650 660 670 680 690 700 710 720 730 740 750
TOS | Contact us
© 2009 MyIP.cn Dev by MYIP Elapsed:21.401ms